WordPress E-Ticaret Teması: En İyi 25+ E-Ticaret Temaları

İmera

Emektar üye
Katılım
28 Mart 2019
Mesajlar
100
Beğeniler
0
#1
eCommerce – WordPress E Ticaret Teması

E Commerce WordPress E Ticaret Teması
DETAYLI İNCELE CANLI DEMO
Google PageSpeed Insights skoru: Masaüstü 90| Mobil 80
Pingdom Website Speed Skoru: 96
Gtmetrix Performans Skoru: Page Speed B ( 88% )| Yslow B (83%)
En iyi wordpress e ticaret teması listemin ilk sırasında yer vermek istediğim, hızı ile gerçek anlamda göz dolduran wordpress alışveriş teması Ecommerce.
WordPress tabanlı alışveriş sitesi yapmak ve kurduğunuz bu site ile maximum seviyede gelir elde etmek istyorsanız Ecommerce kesinlikle en iyi seçeneklerin başında geliyor.
#Neden derseniz; yazımın başında da okuduğun gibi bir e-ticaret teması için başarıya giden yolların en başında hız ve SEO uyumluluk gelir.
Bu sebeple seçiminizi yaparken öncelikle bu iki kriteri en iyi şekilde yerine getiren e ticaret temaları neler onları bulmalı ve daha sonra bu e ticaret temaları arasından seçiminizi kullanıcı deneyimini en iyi şekilde sağlayan hangisi ise ona göre yapmalısınız.
#İşte tam olarak bu yüzden, yani hız ve SEO uyumluluk konusunda en iyi sonuçları veren wordpress e ticaret teması Ecommerce olduğu için en iyi wordpress e-ticaret temaları listemin en başında yer vermek istedim.
WooCart – WP E-Ticaret Teması

WooCart WP E-ticaret Teması
DETAYLI İNCELE CANLI DEMO
Google PageSpeed Insights skoru: Masaüstü 92| Mobil 80
Pingdom Website Speed Skoru: 95
Gtmetrix Performans Skoru: Page Speed A ( 91% )| Yslow B (86%)
En iyi wordpress eticaret teması listemde paylaşmak istediğim ve özellikle mobilede kendini diğer temalara göre 1 adım daha ileri atan e-ticaret teması ise Woocart.
Yine MyThemeShop üretimi bir e ticaret teması olduğu için Woocart’ın belirgin şekilde öne çıkan iki özelliği hızı ve tabii ki SEO uyumlu oluşu.
Temayı en iyi wordpress e ticaret temaları listesine sokan en temel farktörlerden bir diğeri de kullanıcı deneyimi araştırmaları sonucu tasarlanmış olması.
#Yani temanın tasarım aşamasında bir çok verilere dayalı çalışma yapılmış ve ziyaretçilerin piskolojik davranışları, hemen çıkma oranları ve etkileşim oranları ölçümleri sonucu tasarlanmış.
Eğer internette bir e-ticaret sitesi yapmak istiyorsanız WooCart elinizdeki en iyi wordpress e-ticaret tema opsiyonlarından bir tanesi.
EMaxStore – WordPress Eticaret Teması

Emaxstore Wordpres Eticaret Teması
DETAYLI İNCELE CANLI DEMO
Google PageSpeed Insights skoru: Masaüstü 92| Mobil 80
Pingdom Website Speed Skoru: 94
Gtmetrix Performans Skoru: Page Speed A ( 95% )| Yslow B (84%)
En iyi wordpress e ticaret teması listemin hız ve SEO uyumluluk konusunda top noktalarda yer alan bir diğer muzaazm teması ise EMaxStore.
#Her seferinde üzerine basa basa söylüyorum ki tema seçiminde en önemli şey hız ve SEO uyumluluktur. Siz nu cümleyi okumaktan yorulmuş olabilirsiniz ancak ben yazmaktan ve ısrarla dile getirmekten yorulmayacağım.
Bu yüzden en iyi wordpress e ticaret temaları listemin ilk sıralarını hep hız ve SEO uyumluluk konusunda çok iyi sonuçlara sahip temalar oluşturuyor.
Eğer internet üzerinden online satış yapabileceğiniz bir e ticaret teması arıyorsanız hız, SEO uyumluluk ve kullanıcı deneyimi adına EMaxStore kesinlikle doğru bir seçim olacaktır.
MixStore – WP Eticaret Teması

MixStore – WP ETicaret Teması
DETAYLI İNCELE CANLI DEMO
Google PageSpeed Insights skoru: Masaüstü 50| Mobil 60
Pingdom Website Speed Skoru: 87
Gtmetrix Performans Skoru: Page Speed C ( 77% )| Yslow C (71%)
En iyi wordpress e ticaret teması listemde yer alan ve kullanıcı deneyimi ile harikalar yaratan bir diğer tema ise MixStore.
Hız ve SEO uyumluluk konusunda listenin başında yer alan diğer e-ticaret temaları kadar iyi sonuçlar vermesede yine de sonuçlar için kötü diyemeyiz. Çünkü belirli optimizasyonlar ile sınıfı geçer konuma rahatlıkla getirebilinir.
Temanın öne çıkan özelliği ise kullanıcı deneyiminin yüksek seviyede oluşu. Toplamda 6 farklı tasarıma sahip MixStore kesinlikle sırf kullanıcı deneyimi adına en iyi wordpress e ticaret temaları arasında yer almayı başaran bir tema.
#Online mağaza açmak için bir e mağaza teması arıyorsanız, mutlaka MixStore demosunu inceleyin derim.
GoodStore – WordPress Market Teması

GoodStore WordPress Market Teması
DETAYLI İNCELE CANLI DEMO
Google PageSpeed Insights skoru: Masaüstü 87| Mobil 75
Pingdom Website Speed Skoru: 87
Gtmetrix Performans Skoru: Page Speed A ( 92% )| Yslow C (74%)
En iyi wordpress e ticaret teması listemin tasarımı ile dikkat çeken bir diğer uazzam teması ise GoodStore.
Hız ve SEO uyumluluk konusunda yine listenin en başında yer alan ilk üç wordpress e ticaret teması kadar iyi sonuçlar vermesede, sınıfı geçer nitelikte sonuçlara sahip.
#Temayı en iyi wordpress e ticaret temaları arasına sokan ise toplamda 22 farklı tasarıma sahip oluşu… Yani 1 tema için ücret öderken aslında 22 farklı tema satın almış oluyorsunuz.
Eğer wordpress ile alışveriş sitesi kurmak ve kurduğunuz bu siteninde piyasada bulunan e-ticaret sitelerinden farkı olmasını istiyorsanız, GoodStore kesinlikle iyi bir tercih olabilir.
WooPress – WordPress Ürün Satış Teması

WooPress – WordPress Ürün Satış Teması
DETAYLI İNCELE CANLI DEMO
Google PageSpeed Insights skoru: Masaüstü 82| Mobil 62
Pingdom Website Speed Skoru: 98
Gtmetrix Performans Skoru: Page Speed B ( 85% )| Yslow C (72%)
#En iyi wordpres e-ticaret teması listemin bir diğer etkileşimi ve kullanıcı deneyimi yüksek e ticaret teması WooPress.
Yine hız ve SEO konusunda harika sonuçlar vermesede yapılacak belli başlı optimize işlemleri ile çok iyi noktalara gelebilecek bir tema aslında.
Temanın öne çıkan özelliği ise tasarımı ve kullanıcı deneyimi. Satışa yönelik en iyi wordpress e ticaret temaları arasında kesinlikle en üst sıralarda.
Eğer e ticaret sitesi kurup ürünlerinizi internetten satmak istiyor ve bunun için wordpress alt yapısını kullacaksanız mutlaka WooPress’i inceleyin derim.
Polaris – WordPress Alışveriş Teması

Polaris – WordPress Alışveriş Teması
DETAYLI İNCELE CANLI DEMO
Google PageSpeed Insights skoru: Masaüstü 71| Mobil 42
Pingdom Website Speed Skoru: 98
Gtmetrix Performans Skoru: Page Speed A ( 93% )| Yslow C (76%)
En iyi wordpress e ticaret teması listemin tasarımı ile dikkat çeken bir diğer eticaret teması ise Polaris.
Polaris hız ve SEO uyumluluk konusunda sınıfı geçer nitelikte sonuçlar verdi ki bu da en iyi wordpress e ticaret temaları listesine girmesine rahatlıkla yetti.
Temanın öne çıkan özelliği ise spesifik olarak, moda, kahve, mücevher ve çay kategorilerinde spesifik olarak bu ürünleri satmaya yoğunlaşan dizaynlarının oluşu.
#Eğer sizin de elinizde satmak için iki elin parmağını geçmeyecek kadar ürün var ise, yani tek ürün satıp sürümden kazanmaya yoğunlaşak bir e ticaret sitesi projesi düşünüyorsanız Polaris sizin için biçilmiş kaftan.
BusinessHub – WordPress Alışveriş Sitesi Teması

Business Hub – WordPress Alışveriş Sitesi Teması
DETAYLI İNCELE CANLI DEMO
Google PageSpeed Insights skoru: Masaüstü 71| Mobil 62
Pingdom Website Speed Skoru: 94
Gtmetrix Performans Skoru: Page Speed B ( 88% )| Yslow B (80%)
#
En iyi wordpress e ticaret teması listemde sıra ise şahsi olarak en çok beğendiğim ( tabii tasarımı kast ediyorum ) e ticaret teması olan BusinessHub var.
En iyi responsive wordpress e ticaret teması olarak gösterilen BusinessHub tasarımı ile ciddi anlamda diğer e ticaret temalarına göre zamanın ötesinde bir farklılık gösteriyor.
Eğer internet üzerinden satışını yapmak istediğiniz ürün sayısı iki elin parmağını geçmiyorsa, e ticaret siteniz için kullanılabilecek en iyi e mağaza temalarından bir tanesi de BusinessHub.
Handy – WordPress E Ticaret Teması
Handy – WordPress E Ticaret Teması
DETAYLI İNCELE CANLI DEMO
Google PageSpeed Insights skoru: Masaüstü 84| Mobil 70
Pingdom Website Speed Skoru: 85
Gtmetrix Performans Skoru: Page Speed B ( 87% )| Yslow B (81%)
#En iyi wordpress e ticaret teması listemde yer vermek istediğim muazzam bir diğer e-ticaret teması ise Handy.
#Wordpress ile hazırlanmış e ticaret siteleri bazen o kadar profesyonel bir görünüme sahip oluyor ki, arkaplanda wordpress olduğunu anlamak nerede ise imkansız oluyor.
İşte Handy’de onlardan bir tanesi. Gerçek anlamda binlerce ürünü sergileyebileceğiniz ender wordpress e ticaret temaları arasında yer alıyor.
Nielsen – WordPress E-Ticaret Teması
WordPress E-Ticaret Teması – Nielsen
DETAYLI İNCELE CANLI DEMO
WordPress e-ticaret temaları listemde yer vermek istediğim bir diğer wp e-ticaret teması ise Nielsen. Dünya üzerinde çok satan e-ticaret temaları arasında yer alan Nielsen, ne kadar kaliteli bir üretim olduğunu satış rakamları ve geri dönüş yorumlarından gösteriyor zaten.
Nielsen toplamda 12 farklı e-ticaret site tasarım konseptine sahip. Hem de bu tasarımların tamamı profesyonel bir e-ticaret sitesinden hiç bir farkı olmayan tasarımlar.
Ayrıca temayı satın aldığınızda tema ile birlikte çalışan, toplamda 130 değerinde olan 5 farklı ücretli eklenti de yanında geliyor.
Amazon gibi sol menü tasarıma sahip, Elbiseler, ayakkabılar, ev eşyaları, çocuk oyuncakları vb. gibi ürün sayısı fazla kategorilerde e-ticaret sitesi oluşturmak ve müşterilerin siparişlerini kolayca yönetmek isteyenler için çok uygun bir e ticaret temasıdır.
Temayı, yönetici kontrol panelinde birçok seçenekle özelleştirebilirsiniz. Nielsen WordPress teması, e-ticaret web sitesi için mükemmel bir çözüm sunar.
Bazar Shop – WordPress E-Ticaret Teması

WordPress E-Ticaret Temaları – Bazar Shop
DETAYLI İNCELE CANLI DEMO
En iyi wordpress e-ticaret temaları arasında sizlere tanıtmak istediğim bir diğer wordpress e-ticaret teması ise adında da anlaşılacağı gibi Bazar Shop.
Bugüne kadar 12 bin e-ticaret sitesi için satın alınmış, tasarımı ile gerçek anlamda farklılık gösteren muazzam bir wp alışveriş teması.
Bazar Shop’un fonksiyonel ve tasarımsal olarak da demoyu incelediğinizde sizin de ilk gözünüze çarpacak olan özelliği ise sadece satılan ürünleri öne çıkartmaya odaklanarak tasarlanmış olması.
Sade, sadece sattığınız ürünleri ön plana çıkartan, ziyaretçiyi yormayan bir wordpress e-ticaret teması arıyorsanız, bazar shop aradığınız alışveriş teması olabilir.
Uber Store – WordPress E-Ticaret Teması
WordPress E-Ticaret Teması Uber Store
DETAYLI İNCELE CANLI DEMO
En iyi wp e-ticaret temaları listesinde yer alan ve yine sade tasarımı ile öne çıkan bir diğer wordpress e-ticaret teması ise Uber Store.
Benim en çok sevdiğim yanı ise ürün sayfalarının muazzam derecede kullanıcı dostu kodlanmış olması. Siz de bu e-ticaret temasının demosunu incelediğinizde ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınızdır.
UberStore modern elektronik ticaret tasarımlarından esinlenerek tasarlanmış hem oldukça etkileyici, hem de fonsyionel olarak oldukça etkili bir temadır. Çok çeşitli özelliklere sahip olan bu wordpress e-ticaret temasını kurmak istediğiniz alışveriş siteniz için mutlaka inceleyin derim.
TechOne – WP E-Ticaret Teması
WordPress E-Ticaret Teması TechOne
DETAYLI İNCELE CANLI DEMO
WordPress e-ticaret temaları listesinde piyasaya yeni çıkmış, son teknolojilere ayak uyduran tasarımsal olarak nerede ise mükemmel olan bir diğer wordpress e-ticaret teması ise TechOne
Toplamda 7 farklı tasarıma sahip olan TechOne, tamamı ile responsive, tercihe göre yatay ve dikey mega menüye sahip, üst kısmı (header), alt kısmı (footer) tamamen özelleştirilebilir, seo uyumlu ve hızı ile de göz dolduran ciddi anlamda hoş bir wordpress e-ticaret teması.
XStore – WordPress E-Ticaret Teması
WordPress E-Ticaret Temaları – XStore
DETAYLI İNCELE CANLI DEMO
En iyi wordpress e-ticaret temaları listemde yer vermek istediğim, tasarımları ile göz kamaştıran bir diper wordpress e-ticaret teması ise XStore
Bu wp e-ticaret temasının toplamda 50 farklı tasarımı mevcut. Eğer müşterileriniz için wordpress alt yapısı ile e-ticaret sitesi kuruyorsanız, bu tema ile tasarım adına müşterilerinize 50 adet varyasyon sunabilirsiniz.
Evcil hayvanlar için, finans, spor salonu, organik ürünler gibi bir çok farklı sektör için düzenlenmiş tasarımları demo butonuna tıklayarak mutlaka inceleyin.
XStore WordPress e-ticaret teması, kullanıcıların hiçbir kod gerekli olmadan sitelerinin görünümünü kontrol etmesini mümkün kılmak için kodlanmış, görselliği ile öne çıkan ve işlevsel olarak da en az görsel özellikleri kadar iyi konumda olan harika bir wordpress e-ticaret teması.
Square Code – WordPress Dijital Satışlar İçin E-Ticaret Teması
WordPress E-Ticaret Teması – SquareCode
DETAYLI İNCELE CANLI DEMO
En iyi wordpress e-ticaret temaları listemde diğer wp e-ticaret temalarından farklı olarak yer vermek istediğim tema, fiziksel ürünler için değil de, dijital ürün ve hizmetlerin satışı için biçilmiş kaftan olan Square Code.
Sqyare Code dijital ürünler satmak için kendi dijital mağazanızı oluşturmanızı veya çoklu yazar fonksiyonu ile başka insanlarında dijital ürünlerini satabileceği bir pazar oluşturmanıza olanak tanır.
E-Kitaplar, hizmetler gibi elle tutulamayan ancak katma değeri yüksek olan dijital ürünleriniz için bu hem tasarımsal, hem SEO açısından hem de hız açısında son derece etkili olan temayı mutlaka gözden geçirin derim.
Orson – WordPress E-Ticaret Teması
WordPress E-Ticaret Temaları – Orson
DETAYLI İNCELE CANLI DEMO
En iyi wordpress e-ticaret temaları listemde yer vermek istediğim bir başka wordpress e-ticaret teması ise Orson.
Orson’un toplamda 22 farklı ana sayfa dizaynı mevcut ve bir o kadar da özelleştirilebilir header ( üst kısım ) dizaynı mevcut.
Yani bu wp e-ticaret teması ile hayal ettiğiniz e-ticaret site tasarımını oluşturmanız çok muhtemel. Redux Framework ile tasarlanmış özel bir tema bu.
Kullanımı kolay, işlevsel olarak bir çok özelliğe sahip, piyasaya yeni çıkmış diyebileceğimiz sekötrün bir çok ihtiyacını görmüş ve ona göre kodlanmış bir e-ticaret teması.
ShopMe – WordPress E-Ticaret Teması
WordPress E-Ticaret Temaları – Shop Me
DETAYLI İNCELE CANLI DEMO
En iyi wordpress e-ticaret temaları listemde üstün özellikleri ile yer vermek istediğim bir diğer wordpress e-ticaret teması ise Shopme
Eper aliexpress ya da hepsiburada gibi bir e-ticaret sitesi kurmak istiyorsanız, shopme sizin için biçilmiş alışveriş teması diyebilirim.
Demosunu incelediğinizde hem tasarımının hem de özelliklerinin bahsini geçirdiğim bu sitelere ne kadar benzediğini siz de tecrübe edeceksinizdir.
Toplamda 16 farklı tasarıma sahip bu e ticaret temasında e-ticaret siteleri adına nerede ise her şey düşünülmüş. Düşünülmeyen tek nokta bile kalmamış. Çok yönlülüğünden dolayısı ile herhangi bir online mağaza tipine mükemmel şekilde uyar.
Perfomy – WordPress E-Ticaret Teması

WordPress E-Ticaret Temaları – Perfomy
DETAYLI İNCELE CANLI DEMO
En iyi wordpress e-ticaret temaları listemde tanıtmak istediğim, listede yer alan diğer e-ticaret temalarına göre biraz farklı olan alışveriş teması ise Perfomy.
Özellikle parfüm, mücevher ve aksesuarlarla ilgili online mağaza oluşturmak için kodlanmış bir WordPress e-ticaret temasıdır. Ancak bu özelliği pek tabii siz daha çok kadınlara yönelik özel ürünlerin satılabileceğiniz bir çok farklı kategöri de online mağazanız için e-ticaret temanız olarak da seçebilirsiniz.
Flatastic – WordPress E-Ticaret Teması
WordPress E-Ticaret Temaları – Flatastic
DETAYLI İNCELE CANLI DEMO
En iyi wordpress e-ticaret temaları listemde yer vermek istediğim bir diğer wordpress e-ticaret teması ise Flatastic.
Toplamda 5 farklı dizayna sahip, tamamı ile retina ready, responsive, filtreleme özelliğine, kolay kullanım paneline sahip, özelleştirilebilir üst ve alt kısım seçenekleri bulunan bugüne kadar yüzlerce satmış, gerçekten harika bir e-ticaret teması.
YouStore – WordPress E-Ticaret Teması
WordPress E-Ticaret Temaları – YourStore
DETAYLI İNCELE CANLI DEMO
En iyi wordpress e-ticaret temaları listemde yer vermek istedğim bir diğer wordpress e-ticaret teması ise Your Store.
Yine 20’nin üzerinde farklı ve hazır tasarımı ile en iyi e-ticaret temaları listesinde göz dolduran bir diğer e-ticaret teması.
YourStore, son tasarım trendi ve kullanıcı dostu işlevleri ile esnek ve hızlı bir şekilde WooCommerce tema gereksimini fazlası ile karşılıyor. Özellekleri ile hem küçük çaplı, hem de büyük çaplı e-ticaret girişmlerini karşılayabilecek çapta bir WooCommerce teması.
Bookie – WordPress E-Ticaret Teması

WordPress E-Ticaret Temları – Bookie
DETAYLI İNCELE CANLI DEMO
En iyi e-ticaret temaları listemde yer vermek istediğim bir diğer isim ise, farklı tasarımı ile dikkat çeken wordpress e-ticaret teması Bookie.
Online kitap satışı yapabileceğiniz bir e-ticaret sitesi projeniz varsa, bookie sizin için biçilmiş kaftan diyebilirim çünkü tamamı ile kitap satışı üzerine kodlanmış bir e-ticaret teması. Bookie’yi kullanarak kitaplarınızı hızlı ve kolay bir şekilde satmaya başlayabilirsiniz.
ClickBoom – WordPress E-Ticaret Teması
WordPress E-Ticaret Temaları – ClickBoom
DETAYLI İNCELE CANLI DEMO
En iyi wordpress e-ticaret temaları listemde yine tasarımı ile göz dolduran bir diğer wp e ticaret teması ise Click Boom.
Toplamda 6 farklı ana sayfa dizaynına sahip tema yüzlerce özellikle birlikte geliyor. Her ne kadar temann oylama rakamları düşük görünse de, buna aldırış etmeyin. Çünkü oylayan kişi sayısı oldukça az. Tema da keza yeni sayılan bir tema. 1 yıldır piyasada. Dolayısı e-ticaret sektörünün en son trenleri ile donaltılmış bir e-ticaret teması.
Dash – WordPress E-Ticaret Teması

WordPress E-Ticaret Temaları – Dash
DETAYLI İNCELE CANLI DEMO
En iyi wordpress e-ticaret temaları listemde yer vermek istediğim bir diğer e-ticaret teması ise Dash.
Dash internet üzerinden mobilya satışları için özel olarak tasarlanmış, şık, duyarlı ve kullanımı kolay bir WordPress e-ticaret teması. Tabii siz sadece mobilya için değil, bir çok farklı sektör için de kullanılabilecek bir tema aslında.
Tasarımı ciddi anlamda göz alıcı. Keza benim de oldukça beğendiğim bir e-ticaret teması. Tabii tasarımı kadar temanın işlevselliği de gayet yerinde. Özellikle mobilya üzerine bir e-ticaret projeniz varsa, temanın demosuna mutlaka bir göz atın derim.
Schön – WordPress E-Ticaret Teması
WordPress E-Ticaret Temaları – Schön
DETAYLI İNCELE CANLI DEMO
En iyi wordpress e-ticaret temaları listemde son olarak yer vermek istediğim wordpress e-ticaret teması ise schön.
Yine bu e-ticaret teması da listede yer alan diğer temalara göre biraz farklılık gösteriyor. Özellikle tasarımsal açıdan. Schön’de daha çok görsel ağırlıklı bir ana sayfa düzeni tasarlanmış.
Eğer siz de e-ticaret projeniz için görsel ağırlıklı bir ana sayfa düzeni istiyorsanız, temanın demosuna mutlaka bir göz atın derim. Temanın ürün sayfaları ise gayet detaylı ve başarılı
 

Bu konuyu okuyan (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Benzer konular


Yasal uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan wabbuz.com T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre ve kullanıcıların sisteme kayıt olurken kabul ettikleri kurallar çerçevesinde tüm kullanıcılar yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.

Wabbuz.com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde tarafımızca gereken işlemler yapılacak ve tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

İstatistikler

Konular
2,162
Mesajlar
2,216
Kullanıcılar
111
24 saatte açılan konu
0
24 saatte yazılan mesaj
0
Son 30 günde kaydolan üye
25
Son üye
sildağhurdacılık
Üst Alt