Adsense Uyumlu WordPress Temaları: 10+ Adsense Temaları

Niks

Emektar üye
Katılım
28 Mart 2019
Mesajlar
101
Beğeniler
0
#1
Adsense ( WordPress Adsense Teması )

Adsense uyumlu wordpress teması
DETAYLI INCELE CANLI DEMO
Google PageSpeed Insights skoru: Masaüstü 92| Mobil 80
Pingdom Website Speed Skoru: 100
Gtmetrix Performans Skoru: Page Speed A ( 96% )| Yslow B (87%)
En iyi wordpress adsense temaları listemde ilk sırada yer vermek istediğim MyThemeShop ürünü ve ismi de odaklandığı noktayı yansıtan WordPress adsense teması Adsense.
Zaten hızlı ve SEO uyumlu temalar denildiği zaman ilk akla gelen ve sektörün seo uyumu ve hız açısından en iyi temalarını kodlayan MyThemeShop oluyor.
Tabii firma aynı zamanda adsense uyumlu bir wordpress teması da kodlayınca, bu temayı wordpress adsense temaları listesinde ilk sıraya koymamak olmazdı.
Bu wordpress adsense temasını özel kılan özelliklerinin başında, ad blocker ( reklam engelleyici ) yazılımı kullanan ziyaretçileri tespit etmesi geliyor. ( Alttaki resimde olduğu gibi )
Aynı zamanda diğer hiç bir temada olmadığı kadar reklam yerleştirme noktasına sahip. Header ( Üst Kısım ) Üst Menü altı, Yan Panel, Yazı üstü, yazı altı gibi onlarca noktaya reklam yerleştirmenize olanak tanıyan bir wordpress adsense teması.

WordPress Adsense Teması – Adsense Özellikleri
NewsPaper ( WordPress Adsense Teması )

WordPress Adsense Teması – NewsPaper
DETAYLI INCELE CANLI DEMO
Google PageSpeed Insights skoru: Masaüstü 92| Mobil 80
Pingdom Website Speed Skoru: 100
Gtmetrix Performans Skoru: Page Speed A ( 96% )| Yslow B (87%)
Adsense uyumlu WordPress temaları listemizdeki bir diğer harika temamız NewsPaper. Enveto Market’te en çok satanlar listesinde en çok puanı alan alan NewsPapar, sadece adsense uyumlu WordPress teması özelliği ile değil; diğer muazzam özellikleri ile de dört dötlük bir tema.
NewsPaper en çok gelir getirecek tema arayışında kesinlikle doğru bir tercihtir. Esnek ve zarif tasarım, mobil cihazlarla ve retina ekranlar için özel olarak tasarlanmış hız odaklı kod yapısı ve en önemlisi akıllı reklam sistemleri ile WordPress adsense temaları arasında en uygun tercih olacaktır.
Tek tıkla demo yükleme ile sitenize harika bir görünüm oluşturmak oldukça kolay. 25’in üzerinde hazır şablonu ile gelen tema sayesinde web sitenizin görünümü oluşturmak için saatler harcamıyorsunuz. Visual Composser desteği sayesinde tasarım ve biçimlendirme konusunda da kod bilmeseniz dahi tamamen özgürsünüz.
Kısaca NewsPaper adsense uyumlu WordPress teması, harika mobil uyumluluğu, işlevselliği, seo uyumluluğu ve adsense yerleşimi en iyi olan WordPress teması arayışında nokta atışı yapabileceğiniz muazzam bir tema olarak listemizde yer alıyor.
Interactive ( WordPress Adsense Teması )

WordPress Adsense Teması – Interactive
DETAYLI INCELE CANLI DEMO
Interactive seo uyumlu olması, dolayısıyla en çok gelir getirecek tema arayışında bu yönüyle tercih edilebilir bir adsense uyumlu WordPress temasıdır.
Özellikle teknoloji kategorsindeki sitelerin gönül rahatlığıyla kullanabileceği Interactive, okuyucu etkileşimi en üstü düzeyde olan, bu özelliği ile tıklanma oranı yüksek wordpress adsense teması olarak uygun bir seçim olacaktır.
  • Çerçeve dışı özel mobil menü
  • Haber bandı
  • Modern görünümlü manşet alanı
  • İkon destekli kategori listeleme
  • Güçlü kontrol paneli
  • Sosyal medya paylaşımları için dahili butonlar
  • Çoklu dil desteği
  • Sınırsız bileşen alanları
  • Ajax yükleme
gibi bir çok etkileyici özelliğe sahip olan Interactive WordPress adsense teması ile yüksek gelir için adsense optimizasyonlu wordpress teması konusundaki ihtiyaçlarınızı tamamıyle karşılayabilecek yapıda.
WordX ( WordPress Adsense Teması )

WordPress Adsense Teması – WordX
DETAYLI INCELE CANLI DEMO
WordX, online dergi, magazin sitesi, sosyal medya odaklı haber siteleri gibi editoryal yazı yayını yapan siteler için özel olarak tasarlanmış WordPress adsense temalarından.
Wordx, normal masaüstü sitenizi mobil cihazlara birebir yansıtabilen, bu konuda site sahibi yormayan, görsel boyutlandırması, içeriğe göre reklam boyutlandırması gibi işlevler otomatik olarak yapabilen nadir bir adsense uyumlu WordPress teması olarak dikkatimizi çekiyor.
Temadaki reklam alanları, adsense ile daha fazla kazanç sağlayabilmeniz için özel olarak konumlandırılmış. Mobil ve masaüstü görünüm için bu reklam alanlarına ayrı ayrı reklam kodları ekleyebilmeniz de şık bir özellik olarak dikkat çekiyor. Böylece reklam tıklanma oranınızı arttırmak için eklentilerle boğuşmak zorunda kalmıyorsunuz.
WordPress te adsense yerleşimine en uygun tema olmasının yanı sıra görsel anlamda oldukça şık olan WordX, adsense tıklama arttıracak tema arıyorum diyenler için çözüm olabilecek bir adsense uyumlu WordPress teması.
NewsPaper ( WordPress Adsense Teması )

WordPress Adsense Teması – NewsPaper
DETAYLI INCELE CANLI DEMO
Adsense uyumlu WordPress temaları listemizdeki sıradaki temamız bir MyThemeShop ürünü olan NewsPaper. Hız, işevsellik, seo uyumu gibi konularda WordPress kullanıcılarının sıkça tercih ettiği NewsPaper adsense yerleşimi iyi olan wordpress teması konusunda da işin hakkını veren nadir temalardan.
NewsPaper zengin içerikli siteler için tasarlanmış, mobil uyumlu kullanıcı dostu bir arayüze sahip olan, özgürce özelleştirilebilinen, AdSense entegrasyonu ıklama oranınızı maksimuma çıkaran yapısı ile en tercih edilebilir adsense uyumlu WordPress temasıdır.
NewsPaper aramam motoru entagrasyonu en üst düzeyde bir temadır. Böylece doğru bir seo tekniği ile hem arama motorlarında en üst sıralarda yer alırsınız hem de bu avantajı sayesinde adsense gelirlerinizi gözle görülür bir şekilde arttırabilirsiniz.
Kontrol panelinin kullanım kolaylığı, üstün navigasyon özellikleri, mobil cihazlarla tam uyumlu tasarımı, seo ve adsense odaklı yerleşim düzenleri gibi muazzam özelliklere sahip olan NewsPaper, adsense gelirlerinizi arttırma konusunda en uygun WordPress adsense teması seçimi olacaktır.
Magazine ( WordPress Adsense Teması )

WordPress Adsense Teması – Magazine
DETAYLI INCELE CANLI DEMO
Adsense gelirini arttıracak bir diğer WordPress adsense teması Magazine adsense reklamlarınız için özel yerleşim alanları ile öne çıkıyor. Zengin içerikli web siteleri için şık bir çözüm sunan Magazine görsel açıdan toplu görünümüyle de dikkatimizi çekmekte.
Üç sütunlu tasarım anlayışını benimsemiş temamız, navigasyonel olsun, içerikleri ön plana çıkarma olsun, okuma kolaylığı sağlayan kullanıcı dostu arayüzü olsun ve en önemlisi tıklanma potansiyeli yüksek alanlara yerleştirdiği adsense uyumlu reklam alanları olsun, adsense uyumlu WordPress tema konusunda kesinlikle göz atılması gereken gayet şık ve işlevsel bir tema.
Magazine Twitter Bootsrap kütüphanesini kullanmış ve şıklığına şıklık katmış. Ajax desteği ile canlı arama kutusu da oldukça işlevsel. Sınırsız renk ve font seçeneği ile özelleştirme yönünden zengin özellikler sunan temamız ayrıca içerik ön izlemelerinde video gösterimi sunabiliyor.
Özellikle adsense uyumu ile trafiğim yüksek ancak tıklanma oranım düşük diyen kullanıcıların imdadına yetişecek harika bir adsense uyumlu WordPress teması olarak listemizdeki yerini alıyor.
Divi ( WordPress Adsense Teması )

WordPress Adsense Teması – Divi
DETAYLI INCELE CANLI DEMO
Divi, aslında pek çok açıdan diğer WordPress temalarından ayrılan bir temadır. Harika grafikleri ve kolaylıkla hükmedebileceğiniz kontrol panelindeki sayfa tasarım aracıyla ve tabi ki adsense uyumuyla adsense uyumlu WordPress temaları arasında muhteşem bir tercih olacağına inanıyorum.
Divi ile minimum uğraşla, kod nedir bilmeden, çok kısa bir sürede etkileyici, işlevsel ve şık bir web sitesi hazırlayabilmeniz için özellikle tasarlanmış. Ayrıca adsense gelirlerinizi arttırmada üzerinde özellikle çalışılmış bir tema olarak da övgüyü hakediyor.
Divinin özellikleri saymakla bitmez. Seo, hız, şıklık, işlevsellik, kolay kullanım ve Adsense’e en uygun tema olarak gözüm kapalı önerebileceğim Divi WordPress adsense temasını mutlaka denemenizi tavsiye ederim.
Truemag ( WordPress Adsense Teması )

WordPress Adsense Teması – Truemag
DETAYLI INCELE CANLI DEMO
TrueMag en başta Adsense veya diğer reklamlara tıklanma oranını maksimuma çıkaracak şekilde özel olarak optimize edilmiş bir tema. Reklam alanları kasten tıklanılması üzerine konumlandırılarak ve sitenize profesyonel bir görünüm sağlaması için içerikle iyice harmanlanmış. Bu yönüyle asıl amaca hizmet ederken, profesyonellikten de ödün vermeyen bir WordPress adsense teması olarak öne çıkıyor.
TrueMag her türlü mobil cihazla sorunsuz çalışıyor. Üç sütunlu düzeni, markanıza göre özelleştirebileceğiniz renk seçenekleri ve yazı tipleri, inanılmaz kullanışlı kontrol paneli ile site yönetimini zevkli bir hale getirmeyi başarıyor.
WooCommerce uyumu, seo optimizeli, retina ekranları destekleyen görsel elemanları, değişken formatlı içerikleriniz için özel şablonlar, sınırsız bileşen alanı desteği, dahili özel bileşen desteği, sınırsız font ve renk seçenekleri, tamamen adsense uyumlu reklam alanları gibi özelliklerle TrueMag teması adsense uyumlu WordPress temasınarayışınızı sonlandırabilecek nadir temalardan.
Pinstagram ( WordPress Adsense Teması )

WordPress Adsense Teması – Pinstagram
DETAYLI INCELE CANLI DEMO
Gelir odaklı WordPress adsense temaları listemizdeki sıradaki tema Pinstagram. Uzun liste yayınlarıyla sosyal medyayı hedefleyen web siteleri için gelir odaklı ve şık bir çözüm olan Pinstagram; Instagram ve Pintarest yapısını harmanlayabilmiş dikkat çekici bir tema.
Sosyal medya demek aslında bir bakıma kazanç demek. Sitenizde sosyal medyanın gücünü ne kadar iyi kullanırsanız, geliriniz de o denli tatmin edici olacak demektir. Bunun yanı sıra elbetteki temanızın Adsense reklamlarınız için uygun reklam alanlarına sahip olması büyük bir avantaj olacaktır.
Pinstagram da bu konuda size oldukça destek olabilecek nadir WordPress adsense temalarından biri. Sınırsız renk seçenekleri, Google Font desteği, işlevsel entegre bileşenleri, sosyal medya paylaşımları için özel araçları ve üzerine özellikle düşünülmüş reklam alanı yerleşimi ile Pinstagram, adsense uyumlu WordPress temaları arasında övgüyü tamamen hakediyor.
GoodLife ( WordPress Adsense Teması )

WordPress Adsense Teması – GoodLife
DETAYLI INCELE CANLI DEMO
Adsense uyumlu WordPress temaları listemde son olarak yer vermek istediğim GoodLife, adsense yerleşimi konusunda etkileyici bir profile sahip oldukça şık bir tema olarak göze çarpıyor.
Her türlü içeriğe uyumlu yapısı ile web sitenizin kategorisi ne olursa olsun oldukça işe yarar özelliklere ve işlevselliğe sahip GoodLife, web sitenizden maksimum gelir elde etmeniz için de özellikle üzerine düşülmüş bir tema.
Seo uyumlu ve hız için optimize edilmiş kod yapısı, sizi diğer rakip siteler arasında avantajlı duruma sokuyor. Toplamda 114 dolarlık eklentiye de temayla birlikte ücretsiz sahip olmanız, daha en başından cep dostu bir tema olduğunu gösteriyor.
Sitem hem şık olsun, hem de adsense gelirlerim artsın diyorsanız GoodLife kesinlikle tercih etmeniz gereken adsense uyumlu WordPress temalarından biri olarak listemizdeki yerini alıyor.
 

Bu konuyu okuyan (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Benzer konular


Yasal uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan wabbuz.com T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre ve kullanıcıların sisteme kayıt olurken kabul ettikleri kurallar çerçevesinde tüm kullanıcılar yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.

Wabbuz.com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde tarafımızca gereken işlemler yapılacak ve tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

İstatistikler

Konular
2,162
Mesajlar
2,216
Kullanıcılar
111
24 saatte açılan konu
0
24 saatte yazılan mesaj
0
Son 30 günde kaydolan üye
15
Son üye
sildağhurdacılık
Üst Alt